logo
magneet1
Welkom op de website van Maassluis Punt

Dr. Kuyperkade 25, 3142 GC Maassluis
Per categorie ziet u onderstaand de deelnemende bedrijven:

DEELNEMERS
Bibliotheek Maassluis www.debibliotheekmm.nl
Maassluise Courant de Schakel www.uitgeverijwestmedia.nll
Maasdelta www.maasdelta.nl
Keytoe.nl www.keytoe.nl
Meer Service Automatisering B.V. www.meerservices.nl
Lely Industries N.V. www.lely.com
Sonja's Maskerade www.sonjamaskerade.nl
Marien van Eijmeren www.marienvaneijmeren.nl
Omroep Maassluis www.maassluis.nu
Wasserij de Waslijn wasserijdewaslijn.nl
Eggs Interim Management www.eggsinterim.nl
Extergo Reclamewerk www.extergo.nl
Meer Echo's 4fun www.meerechos4fun.nl
Pieter Wiercx Optiek Pieter Wiercx Optiek
WONEN
Maasdelta Maassluis www.maasdelta.nl
Marien van Eijmeren www.marienvaneijmeren.nl
UITGAAN
Theater Koningshof www.theaterkoningshof.nl
SPORT
Manege Middenhof CV www.middenhof.nl
Bodycondition www.nettydewilde.info
Voetbalver. Excelsior www.excelsior-m.nl
Gemeente Maassluis Sport ServicePunt sportloket@maassluis.nl
MSV '71 www.msv71.nl
De Karperhoeve www.stichtingdekarperhoeve.nl
Tennisvereniging Evergreen www.evergreen-tennis.nl
OVERNACHTEN
Aan de Kwakel www.aandekwakel.nl
Hoeve Bouwlust www.hoevebouwlust.nl
Bed & Breakfast Rechthuis van Zouteveen www.benbrechthuis.nl
De vreemde vogel www.devreemdevogel.nl
Bed & Breakfast De Tol www.detolmaassluis.nl
PERSOONLIJKE VERZORGING EN WELZIJN
Sportmassage Maassluis www.sportmassagemaassluis.nl
Epilennium www.epilennium.nl
Fysico Maassluis www.fysico.nl
Praktijk de Nie Diëtistenpraktijk www.dietist-maassluis.nl
Afslankstudio Maassluis www.afslankstudiomaassluis.nl
NNatas for beauty & body www.nnatas.nl
Yoga Carin www.yogacarin.nl
Pretecho  Studio Maassluis www.meerechos4fun.nl
Rachel Permanent Cosmetics & Waxing www.rachel-permanentcosmetics.nl
MUZIEK
Orgel Commissie immanuelkerk www.pknmaassluis.nl
Orgelcommissie Grote Kerk www.garrelsorgelmaassluis.nl
Sing for Joy www.singforjoy.nl
Waterwegkoor www.waterwegkoor-maassluis.nl
Muziek tussen Maas en Sluis www.muziekmaassluis.nl
Muziek @ Maassluis www.muziekatmaassluis.nl/
Swingchoir Moving Voices www.movinvoices.info
Big Band The Harmonymasters
www.maassluiseharmonie.nl
Zalencentrum Koningshof www.koningshof.net
Chimera chimera.nu
KINDEREN
Adviesbureau Hoogbegaafdheid www.adviesbureauhoogbegaafdheid.nl
Sleepvaartmuseum www.nationaalsleepvaartmuseum.nl
Gemeente Museum www.maassluismuseum.nl
Muziekvereniging Kunst Na Arbeid www.knamaassluis.nl
Karperhoeve Agrorecreatie www.karperhoeve.nl
Dierenhoek 't Sparretje www.sparretje.nl
Boerderij Camping Bouwlust www.hoevebouwlust.nl
Museum De Schilpen Maasland www.schilpen.nl
Kiddable www.kiddable.nl
FLORA EN FAUNA
Groei en Bloei www.waterweg-noord.groei.nl 
Rondvaart en Fluisterboot Vlaardingen www.vlaardingsefluisterboot.nl
Warbout Rondvaarten www.vlietlander.nl
Bezoekerscentrum de Oude Koestal www.hetstaelduinsebos.nl
Duurzaamheidscentrum dcm@maassluis.nl
Aquariumvereniging De Siervis  www.siervismaassluis.nl
MUSEA EN BEZIENSWAARDIGHEDEN
Museum Maassluis www.maassluismuseum.nl
Sleepvaart Museum www.nationaalsleepvaartmuseum.nl
Keringhuis Maeslantkering www.keringhuis.nl
Korenmolen De Hoop 0174-511644
Historische Vereniging Maassluis www.histvermaassluis.nl
Museumschip Hudson www.museumschiphudson.com
Museum De Schilpen Maasland www.schilpen.nl
ETEN EN DRINKEN
De Karperhoeve www.stichtingdekarperhoeve.nl
Pannenkoekenboot www.pannenkoekenboot.nl
Theater Koningshof www.theaterkoningshof.nl
Brasserie De Lantaern www.brasseriedelantaern.nl
WATER
De Tijdgeest Tours www.de-tijdgeest-water-weg-tours.nl
Warbout Rondvaarten www.vlietlander.nl
Vlaardingse Fluisterboot www.vlaardingsefluisterboot.nl
De Karperhoeve www.stichtingdekarperhoeve.nl
Vlaardingse Reddingsbrigade www.vlaardingsereddingsbrigade.nl
Keringhuis Maeslantkering www.keringhuis.nl
De Slakkenvaart www.deslakkenvaart.nl
SENIOREN EN OUDEREN
Maasdelta Maassluis www.maasdelta.nl
Senioren Computerclub Koningshof www.sckmaassluis.nl
RELIGIE
Ned.Gereformeerde Kerk Maassluis www.ngkmaassluis.nl
H.H. Petrus en Pauluskerk www.appp.nl
CULTUUR
Boerderij Karperhoeve www.karperhoeve.nl
HOBBY EN WORKSHOPS
Sulla Testa  www.facebook.com/sullatesta.maassluis/
Kunst en Cultuur Academie www.kunstencultuuracademie.nl